وبلاگ

طراحی داخلی اتاق خواب مستر

طراحی داخلی اتاق خواب مستر
نقش رنگ سفید در طراحی داخلی

طراحی داخلی اتاق خواب مستر

طراحی داخلی اتاق خواب مستر به چه صورت است؟ آیا برای طراحی طراحی داخلی اتاق خواب مستر می بایست اصول خاصی را رعایت کنیم؟

یکی از فضاهای مهم خانه در متراژهای بالا اتاق خواب مستر می باشد. به خصوص ویلاهایی که ساخته می شود ترجیحا همگی دارای اتاق خواب مستر هستند و می بایست طراحی آن به گونه ای باشد که از کمترین فضا بتوانید بیشترین بهره را ببرید. اتاق خواب مستر به عنوان بزرگترین اتاق شناخته می شود و در تمامی آپارتمان های لوکس این اتاق موجود است. برای طراحی اتاق خواب به صورت مستر ایده های مختلفی را می توانید پیاده سازی کنید. در این گونه اتاق ها محدودیت فضایی نداریم اما می بایست شیک ترین طراحی خود را در طراحی داخلی به کار ببرید. در صورتی که قصد طراحی دارید و می خواهید از یک شرکت معماری کمک بگیرید گروه معماری روکو آرک آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

ویژگی های اتاق خواب مستر

برای طراحی اتاق خواب مستر بعد فضا باید در نظر گرفته شود. یعنی بیشترین فضای ممکن منزل به اتاق اختصاص داده شود. این فضا باید به قدری باشد که یک تخت دو نفره به راحتی در آن جای گیرد. علاوه بر تخت دونفره، این محدوده باید جای کافی برای یک میز آرایش، چندین کمد و دو میز پاتختی را نیز داشته باشد.

طراحی اتاق خواب مستر به گونه ای است که به طور معمول یک کلوزت، سرویس بهداشتی و … را به صورت مستقل دارا می باشد. با ورود به خانه، این اتاق را به راحتی می توان از روی شاخصه های آن شناسایی کرد. نشیمن در اتاق خواب، کلوزت روم، داشتن تراس یا بهار خواب ، در مواردی داشتن تجهیزات صوتی و تصویری و مهم ترین موردی که اکثر اتاق های مستر دارند سرویس و بهداشتی و حمام است که باعث می شود نیازهای افراد براحتی تامین شود.

بخش نشیمن اتاق خواب مستر

در طراحی اتاق خواب مستر همواره یک فضایی را در نظر بگیرید که با استفاده از مبل های راحتی بتوانید آن را طراحی کنید. این بخش می تواند فضایی راحت برای صحبت های دو نفرهف مطالعه و یا استراحت باشد. با توجه به کاربر سعی کنید این فضا را در کنار کتابخانه و یا کنار تراس طراحی کنید که از نور کافی برخوردار باشد.

طراحی اتاق خواب مستر

طراحی داخلی اتاق خواب مستر


طراحی اتاق خواب مستر

طراحی داخلی اتاق خواب مستر


طراحی اتاق خواب مستر

طراحی اتاق خواب مستر

طراحی کلوزت روم

این بخش از اتاق خواب مستر، قطعا یکی از جذاب ترین بخش های طراحی اتاق خواب مستر خواهد بود.اتاق کلوزت، شامل کمد هایی برای لباس و شلف و قفسه هایی برای کفش، کیف و هر چیزی است که یک فرد در طول روز آن ها را می پوشد. بهتر است دیوار های اتاق کلوزت با آینه هایی بزرگ و قدی پوشیده شوند تا فرایند انتخاب لباس راحت تر انجام گیرد. وجود یک نیمکت یا صندلی برای پوشیدن کفش نیز به آسایش هر چه بیشتر افراد کمک می کند. داشتن اتاقی برای تمامی پوشیدنی ها، انتخاب و تعویض لباس را به کاری بسیار لذت بخش تبدیل می کند.

طراحی اتاق خواب مستر با کلوزت روم

طراحی داخلی اتاق خواب مستر با کلوزت روم


طراحی اتاق خواب مستر با کلوزت روم

طراحی اتاق خواب مستر با کلوزت روم


طراحی اتاق خواب مستر با کلوزت روم

طراحی داخلی اتاق خواب مستر با کلوزت روم

تراس یا بهار خواب

اگر ویوی مناسبی در اطراف منزلتان وجود دارد، بهار خواب یا تراس با در های سراسر شیشه ای برای لذت بردن از منظره، گزینه بسیار مناسبی است. شما با توجه به سلیقه خود حتی می توانید تخت را کاملا در مقابل درب شیشه ای تراس قرار دهید و صبح خود را با مناظر زیبای اطراف آغاز نمایید.

طراحی اتاق خواب مستر با تراس

طراحی داخلی اتاق خواب مستر با تراس


طراحی اتاق خواب مستر با تراس

طراحی اتاق خواب مستر با تراس


طراحی اتاق خواب مستر با تراس

طراحی داخلی اتاق خواب مستر با تراس

سرویس بهداشتی و حمام

وجود یک سرویس بهداشتی مدرن و وسیع، در خواب مستر بسیار حائز اهمیت است. شخصی که برای تهیه اتاق خواب مستر هزینه می کند، قطعا انتظار دارد تا در همان اتاق بتواند از این امکان بهره مند شود. وجود یک آینه بزرگ، دو روشویی برای شستشو که دو نفر همزمان بتوانند از روشویی استفاده کنند. یک شلف وسیع برای قرار دادن وسایل بهداشتی، از جمله المان هایی هستند که یک سرویس لوکس به آن نیازمند است.

ایده طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک

تجهیزات صوتی و تصویری

اینکه تا چه حد علاقه مند به داشتن تلویزیون در اتاق خواب هستید، امری کاملا سلیقه ای است. بسیاری معتقدند اتاق خواب باید دور از تکنولوژی های این چنینی باشد تا آرامش افراد دچار اختلال نشود. اما اگر ساکن شهر های شلوغ هستید و نمی توانید از امکان تراس و بهارخواب در اتاق خود بهره مند شوید. نصب یک تلویزیون بزرگ روبروی تخت می تواند انتخاب مناسبی باشد.

نمونه هایی از طراحی داخلی اتاق خواب مستر

در صورتی که می خواهید ساختمان خود را طراحی داخلی کنید پیشنهاد می کنیم از مهندسین شرکت روکو آرک در ترکیه کمک بخواهید. شما عزیزان برای ارائه نقشه می توانید طراحی داخلی دلخواه خود را از مجموعه روکو آرک تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و مشاوره لازم را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *