Resıdence elzara

تعداد واحد

60 واحد  در 4 تیپ

مساحت هر واحد

متغییر

مساحت کل زمین

5310 متر مربع

بازه قیمت

130,000-330,000$

Passion View Villa

تعداد ویلا

23 عدد

مساحت هر ویلا

متغییر

مساحت کل زمین

12,000 متر مربع

بازه قیمت

385,000-830,000$

Bilim

تعداد واحد

4 طبقه هر طبقه 3 واحد

مساحت هر واحد

متغییر

مساحت کل زمین

800 متر مربع

بازه قیمت

100,000$

Villa

ساخت

400 متر مربع

مساحت استخر

60 متر مربع

مساحت کل زمین

900 متر مربع

بازه قیمت

1,115,000$

خرید خانه در ترکیه در سالیان گذشته یکی از داغ ترین و پر طفردار ترین مباحث در کشور ما ایران بوده است. کشور ترکیه، یکی از همسایگان ما است که در شمال غربی کشور ما قرار گرفه است. این کشور به دو بخش اروپایی و آسیایی تقسیم می شود و قسمت اعظمی از آن در قاره آسیا، و قسمت کوچکی از آن در قاره اروپا قرار گرفته است. به خاطر وجود قسمتی از خاک آن در قاره اروپا، این کشور جزئی از قاره اوپا محسوب می شود و نه قاره آسیا. ترکیه یک کشور رو به رشد است، و بخاطر شرایطی که دارد، برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است. از طرفی به این علت که هزینه زندگی در آن خیلی با هزینه زندگی در ایران تفاوتی ندارد، یک مقصد بسیار مناسب برای مهاجرت، برای ما ایرانیان محسوب می گردد، و سالیانه تعداد زیادی از هموطنان ما به کشور ترکیه مهاجرت می کنند. در صورتی که به فکر مهاجرت و یا فرصت های سرمایه گذاری در ترکیه هستید، در ادامه مقاله هم همراه روکو آرک بمانید تا با مطالبی مثل خرید خانه ارزان در ترکیه، خرید خانه در ترکیه با دو میلیارد، شرکت معتبر خرید خانه در ترکیه، خرید ملک در ترکیه و… آشنا شوید.

خرید خانه در ترکیه

خب بهتر است که در اول کار، راجع به خرید خانه در ترکیه و معماری آن صحبت کنیم. خریدن خانه در ترکیه به چند جهت، و با انگیزه های مختلفی انجام می شود. اصلی ترین هدف ها و انگیزه هایی که باعث می شوند افراد برای خرید خانه در کشور ترکیه اقدام کنند، عبارت اند از، سرمایه گذاری و کسب سود و درآمد بیشتر با حفظ ارزش ملک و دارایی، و یا مهاجرت به کشور ترکیه و زندگی در آن. دلایلی که باعث می شوند افراد به فکر مهاجرت یا سرمایه گذاری در ترکیه باشند، می تواند بخاطر وجود برند های خارجی، نزدیکی به ایران، نزدیکی فرهنگی زیاد مردم ترکیه به مردم ایران، رو به رشد بودن کشور ترکیه، معتبر تر بودن پاسپورت ترکیه نسبت به پاسپورت ایران و دیگر مسائل از این قبیل باشند. اما یکی از مهم ترین بحث هایی که شما در زمان خرید خانه ارزان در ترکیه یا خانه گران در ترکیه باید، آن ها را بدانید، هزینه هایی هستند که از مرحله صفر کار تا مرحله آخر کار باید بپردازید. از همین رو این هزینه های اول تا آخر کار، در قسمت زیرین آورده شده اند.

هزینه‌ املاکی: هزینه‌ی مشاوره‌ یکی از هزینه های ثابت خرید ملک در ترکیه است و شما چه بخواهید به صورت سنتی و از طریق املاکی های محلی اقدام به خرید خانه کنید و چه بخواهید از طریق موسسات بین‌ المللی  برای خرید ملک در کشور ترکیه اقدام نمایید، باید آن را بپردازید. همچنین تعیین مبلغ مشاوره هم عمدتا به صورت توافقی صورت می‌ گیرد.

هزینه‌ کارشناسی: از دیگر هزینه هایی که باید در نظر بگیرید دستمزد کارشناس ملک است که بر اساس قوانین پرداخت میشود. در ترکیه هر ملکی قبل از معامله باید توسط نماینده شهرداری قیمت‌گذاری شود، که این کار توسط کارشناسان دولتی انجام میشود.

هزینه انتقال سند: در زمان انتقال مالکیت خانه، طرفین باید در حدود 2٪ از ارزش ملک که در سند ذکر شده است را به صورت مجزا به عنوان هزینه‌ی انتقال سند به اداره‌ی اسناد رسمی ترکیه پرداخت نمایند.

مالیات ارزش افزوده: این مورد از مالیات را در کشور خودمان هم داریم، و در اصل این مالیات همان عوارض شهرداری در ایران محسوب می‌شود که سالیانه برای املاک تعیین و مالک ملزم به پرداخت آن است. البته این را هم بدانید که لازم نیست تمامی مالیات یک ملک در زمان سند زدن پرداخت شود.

بیمه اموال: در کشور ترکیه بیمه‌ اموال که شامل زلزله، حوادث طبیعی و آتش‌سوزی می‌شود، و اجباری است. زیرا کشور ترکیه قوانین سختگیرانه‌ای در مورد بیمه دارد، و مالکان موظف هستند هزینه‌ی بیمه‌ ملکشان که با توجه به شهر، محله، نوع کاربری، متراژ و سایر عوامل تعیین می‌شود، را بپردازند.

هزینه‌ی استخدام مترجم: اگر که به زبان ترکی استانبولی مسلط نیستید باید برای ترجمه مدارک و انجام کار ها در ترکیه، از یک مترجم کمک بگیرید.

هزینه‌ی خرید انشعابات: پس از این که با کمک شرکت معتبر خرید خانه در ترکیه، یا بدون کمک آن، اقدام به خرید خانه در ترکیه با دو میلیارد یا بیشتر و کمتر، کردید، باید به صورت ماهیانه قبوض آب و برق و… را بپردازید.

خرید ملک در ترکیه

هر کاری بروکراسی و روند اداری خودر را دارد. این قضیه در همه کشورهای دنیا و برای همه کار ها وجود دارد که خرید ملک  در ترکیه هم از این قضیه خارج نیست. برای خرید املاک در ترکیه هم باید مراحل قانونی و اداری آن به‌ صورت کامل طی شود. متقاضی خرید ملک ابتدا باید نسبت به پیدا کردن خانه‌ مورد نظرش از طریق املاک یا شرکت معتبر خرید خانه  ترکیه اقدام کند. در ترکیه، قیمت ملک به ‌صورت مستقیم توسط شهرداری ‌ها تعیین می‌شود، که این قیمت مصوب باید عینا در سند ملک ذکر شود. در ادامه مراحل خرید ملک در ترکیه را می بینیم.

  •  بازدید از ملک و انتخاب مناسب‌ترین گزینه برای خرید.
  •  تعیین ارزش واقعی ملک و توافق بر سر قیمت.
  •  توافق در مورد روش پرداخت وجه ملک.
  •  امضای قرارداد اولیه.
  • اقدام جهت انتقال سند ملکی مراجعه به بانک جهت افتتاح حساب.
  •  مراجعه به اداره‌ی مالیات جهت اخذ کد مالیاتی.
  •  تکمیل مدارک لازم جهت ارائه به دفاتر نوتر.
  •  حضور در دفتر نوتر و امضای سند.
  • پرداخت نهایی وجه ملک.

خرید خانه ارزان در ترکیه

خب به طبع این که آدم یک کار را به ارزان ترین شکل ممکن،‌ و بدون افت کیفیت انجام دهد، قطعا لذت بیشتری خواهد داشت. در مورد خریدن خانه در کشور ترکیه هم این داستان وجود دارد و ممکن است شما هم به دنبال خرید خانه ارزان در ترکیه باشید. به طور کلی در مورد قیمت خانه ها در شهر های بزرگ و مشهور ترکیه می شود این طور گفت که، در استانبول باید چیزی بین 250/000 الی 1/400/000 لیر، در آنکار 180/000 الی 750/000 لیر، در آنتالیا 190/000 الی 480/000 لیر، در ازمیر 230/000 الی 880/000 لیر، در وان 145/000 الی 240/000 لیر و… هزینه کنید.

خرید خانه در ترکیه با یک میلیارد

اگر 1 میلیارد سرمایه دارید به راحتی می توانید به خرید خانه در ترکیه فکر کنید. ترکیه یک کشور پهناور است که دارای شهر های بزرگ و کوچک مختلفی است، که یکسری از آن ها را هم در قسمت قبلی دیدیم. شما می توانید به کمک شرکت های معتبر خرید خانه در کشور ترکیه مثل روکو آرک، برای خرید خانه با هر بودجه و در هر شهری که می خواهید اقدام کنید. البته مطلبی که باید بدانید این است که خرید خانه با یک میلیارد تومان به گرفتن اقامت منجر نخواهد شد، و صرفا برای حفظ ارزش پول و یا کسب درآمد از اجاره دادن آن، مناسب خواهد بود.

خرید خانه در ترکیه با دو میلیارد

همان گونه که پیش تر هم به آن اشاره شد، شما می توانید با هر چقدر پول که دارید‌ (مشخصا نه کمتر از 200 میلیون تومان) برای خرید خانه در کشور ترکیه اقدام کنید. در در صورتی که دو میلیارد تومان پول دارید، می توانید برای خرید خانه در شهر های مختلف ترکیه چه شهر های کوچک مثل وان، سامسون و…، و چه در شهر های بزرگ و مشهور ترکیه مثل استانبول، آنکارا، آنتالیا، ترابزون، بورسا، ازمیر و… اقدام کنید. البته نکته ای که باید بدانید این است که خرید خانه در ترکیه با دو میلیارد، تنها در شهر های کوچک ترکیه منجر به گرفتن اقامت موقت یا توریستی ترکیه خواهد شد و نه در شهر های بزرگ.

خرید خانه در ترکیه با اقامت

با خرید املاک و مستغلات با ارزش بیش از 50000 دلار یا 000/000/500/1 (البته با محاسبه دلار 30 هزار تومانی) در ترکیه می توان اقامت این کشور را دریافت کرد منتها نکته ای که وجود دارد این است که به دنبال اقامت دائم هستید یا کوتاه مدت؟ برای دریافت اقامت دائم ترکیه طبق قوانین جدید 2022 باید 400 هزار دلار آمریکا (حداقل) کنار بگذارید. برای دریافت اقامت کوتاه مدتی که پس از 5 سال بتوانید تبدیل به اقامت طولانی مدتش کنید هم، باید حداقل 000/50 هزار دلار خرج کنید. در کل در صورتی که ملکی با بیش از ارزش گفته شده را در ترکیه حال خریداری و یا اجاره کنید، می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

شرکت معتبر خرید خانه در ترکیه

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله مثل خرید ملک در ترکیه، خرید خانه در ترکیه با یک ‌میلیارد، خرید خانه در ترکیه با اقامت، خرید خانه در ترکیه با دو میلیارد، خرید خانه ارزان در ترکیه و… برای شما مفید واقع شده باشند. در صورتی که به دنبال خرید خانه در ترکیه باشید، حتما سوالاتی را خواهید داشت و به دنبال شرکت معتبر خرید خانه خواهید گشت تا به سوالات شما پاسخ دهد، یا کار های خرید خانه را برایتان انجام دهد. در صورتی که این گونه است به شما توصیه می شود که حتما سری به سایت روکو آرک بزنید. گروه روکو آرک یک شرکت معتبر خرید خانه در ترکیه، ساخت و ساز و ساز در ترکیه و… هستند، و آمادگی دارند به شما در امر خرید خانه در کشور ترکیه، با تمام توان کمک کنند.